Povedali o nás

“V mene našej firmy Mercury Logistik s.r.o. by sme chceli vyjadriť spokojnosť s prácou realitných maklérov firmy City Property s.r.o. Zastrešovali nám prenájom kancelárie, predaj bytu, či vybavovali rôzne podnikateľské úvery.

Spolupráca bola vždy na vysokej profesionálnej úrovni. Serióznosť, korektnosť, ľudský prístup a promptnosť ich vystihuje a preto odporúčame ďalej.
Ďakujeme”

Mercury Logistik s.r.o.


“Pri predaji nehnuteľnosti som sa obrátila na p. Vaškora a po skúsenostiach s ním/ so spoločnosťou ho môžem len odporučiť. Veľmi oceňujem služby na vysokej úrovni a profesionálny prístup s kompletným servisom.”

Lucia Mináriková


“P. Vaškora som kontaktovala po odporúčaní môjho brata, ktorý s ním mal pozitívnu skúsenosť a musím uznať, že som spokojná s tým, že som mohla spolupracovať s profesionálom na jeho úrovni. Vedela som, že pri mojej práci potrebujem niekoho kto vie, že business sa robí 24/7 a vie vyhovieť aj mojím náročným a tvrdohlavým požiadavkám. Do našej spolupráce vložil nadmieru toho čo som hľadala – ochotný a priateľský prístup, pri ktorom som okamžite nadobudla pocit dôvery.

Jeho profesionalitu som najviac pocítila vtedy keď ma oboznámil s vecami o nehnuteľnosti, ktoré by mne ako obyčajnému človeku nezišli na um. Z rýchlosti a hladkosti vybavovania všetkých vecí som bola milo prekvapená. Hlavne z množstva času, ktorý im bol ochotný venovať za mňa. Kúpa môjho bytu, vďaka jemu, prebehla oveľa hladšie a podľa mojich predstáv. Ak by som v budúcnosti riešila ďalšiu nehnuteľnosť vždy sa s dôverou obrátim práve na neho a vrelo odporúčam spoluprácu s ním.”

Natália Spišeková


“Pri kúpe nehnuteľnosti sme hľadali firmu s dlhodobými skúsenosťami a dobrými referenciami. Na základe odporúčaní a pozitívnych ohlasov sme kontaktovali p. Vaškora. Pri komunikácii sme ocenili odbornosť a všestranné znalosti, ktoré sa odzrkadlili pri vybavovaní všetkých náležitostí pri kúpe nehnuteľnosti. Profesionálne služby p.Vaškora môžme doporučiť každému. Ďakujeme a tešíme sa na ďaľšiu spoluprácu.”

manželia Doskočilovci